Centres educatius

Escoles, Instituts, Serveis Educatius, Serveis Territorials i CREDAs



Centre educatiu Localitat Servei educatiu Servei territorial Tipus Articles
Departament d'Ensenyament Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ST -
Servei Territorial de Girona Girona Servei Territorial de Girona Servei Territorial de Girona ST -
Servei Territorial del Baix Llobregat Sant Feliu de Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat ST -
Servei Territorial de Tarragona Tarragona Servei Territorial de Tarragona Servei Territorial de Tarragona ST -
Consorci d'Educació de Barcelona Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona ST -
Servei Territorial de Lleida Lleida Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida ST -
Servei Territorial de Terres de l'ebre Tortosa Servei Territorial de Terres de l'ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre ST -
Servei Territorial de Barcelona Comarques Barcelona Servei Territorial de Barcelona Comarques Servei Territorial de Barcelona Comarques ST -
Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Mataró Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental ST -
Servei Territorial del Vallès Occidental Sabadell Servei Territorial del Vallès Occidental Servei Territorial del Vallès Occidental ST -
Servei Territorial de Catalunya Central Manresa Servei Territorial de Catalunya Central Servei Territorial de Catalunya Central ST -
CdA Ciutat de Tarragona Tarragona Servei Territorial de Tarragona Servei Territorial de Tarragona CdA -
CdA d'Empúries L'Escala Servei Territorial de Girona Servei Territorial de Girona CdA -
CdA de Barcelona Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona CdA -
CdA de Can Santoi Molins de Rei Servei Territorial del Baix Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat CdA -
CdA de l'Alt Berguedà Guardiola de Berguedà Servei Territorial de Catalunya Central Servei Territorial de Catalunya Central CdA -
CdA de la Garrotxa Olot Servei Territorial de Girona Servei Territorial de Girona CdA -
CdA de la Noguera Camarasa Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida CdA -
CdA del Bages Manresa Servei Territorial de Catalunya Central Servei Territorial de Catalunya Central CdA -
CdA del Delta de l'Ebre Sant Carles de la Ràpita Servei Territorial de Terres de l'ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre CdA -
CdA del Ripollès Planoles Servei Territorial de Girona Servei Territorial de Girona CdA -
CdA Escola de Natura de la Vall de Boí La Vall de Boí Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida CdA -
CdA Granja-Escola de Juneda Juneda Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida CdA -
CdA Monestirs del Cister L'Espluga de Francolí Servei Territorial de Tarragona Servei Territorial de Tarragona CdA -
CdA Pau Casals - El Vendrell El Vendrell Servei Territorial de Tarragona Servei Territorial de Tarragona CdA -
CdA Valls d'Àneu Esterri d'Àneu Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida CdA -
Coordinació LIC-0108 (CEB) Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona CLIC -
Coordinació LIC-0117 (GIR) Girona Servei Territorial de Girona Servei Territorial de Girona CLIC -
Coordinació LIC-0125 (LLE) Lleida Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida CLIC -
Coordinació LIC-0143 (TAR) Tarragona Servei Territorial de Tarragona Servei Territorial de Tarragona CLIC -
Coordinació LIC-0208 (BCO) Barcelona Servei Territorial de Barcelona Comarques Servei Territorial de Barcelona Comarques CLIC -
Coordinació LIC-0243 (TEB) Tortosa Servei Territorial de Terres de l'ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre CLIC -
Coordinació LIC-0308 (BLL) Sant Feliu de Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat CLIC -
Coordinació LIC-0408 (VOC) Sabadell Servei Territorial del Vallès Occidental Servei Territorial del Vallès Occidental CLIC -
Coordinació LIC-0508 (MVO) Mataró Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental CLIC -
Coordinació LIC-1060 (CCE) Manresa Servei Territorial de Catalunya Central Servei Territorial de Catalunya Central CLIC -
CREDA Baix Llobregat Sant Feliu de Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat CREDA -
CREDA Catalunya Central Manresa Servei Territorial de Catalunya Central Servei Territorial de Catalunya Central CREDA -
CREDA Comarques II Sant Adrià de Besòs Servei Territorial de Barcelona Comarques Servei Territorial de Barcelona Comarques CREDA -
CREDA Comarques IV Vilanova i la Geltrú Servei Territorial de Barcelona Comarques Servei Territorial de Barcelona Comarques CREDA -
CREDA Jordi Perelló Sabadell Servei Territorial del Vallès Occidental Servei Territorial del Vallès Occidental CREDA -
CREDA Lleida Lleida Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida CREDA -
CREDA Maresme-Vallès Oriental Granollers Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental CREDA -
CREDA Narcís Masó Salt Servei Territorial de Girona Servei Territorial de Girona CREDA -
CREDA Tarragona Tarragona Servei Territorial de Tarragona Servei Territorial de Tarragona CREDA -
CREDAC Pere Barnils Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona CREDA -
Centre Recursos Educatius per a Deficients Visuals Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona CREDA -
Servei Educatiu Ciutat de Badalona Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Servei Territorial de Barcelona Comarques SEZ -
Servei Educatiu Ciutat de l'Hospitalet de Llobregat L'Hospitalet de Llobregat Servei Territorial de Barcelona Comarques Servei Territorial de Barcelona Comarques SEZ -
Servei Educatiu Ciutat de Sant Adrià de Besòs Sant Adrià de Besòs Servei Territorial de Barcelona Comarques Servei Territorial de Barcelona Comarques SEZ -
Servei Educatiu Ciutat Vella Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona SEZ -
Servei Educatiu d'Osona Vic Servei Territorial de Catalunya Central Servei Territorial de Catalunya Central SEZ -
Servei Educatiu de Castelldefels Castelldefels Servei Territorial del Baix Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat SEZ -
Servei Educatiu de l'Alt Camp Valls Servei Territorial de Tarragona Servei Territorial de Tarragona SEZ -
Servei Educatiu de l'Alt Empordà Figueres Servei Territorial de Girona Servei Territorial de Girona SEZ -
Servei Educatiu de l'Alt Maresme Pineda de Mar Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental SEZ -
Servei Educatiu de l'Alt Penedès Vilafranca del Penedès Servei Territorial de Barcelona Comarques Servei Territorial de Barcelona Comarques SEZ -
Servei Educatiu de l'Alt Urgell La Seu d'Urgell Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida SEZ -
Servei Educatiu de l'Alta Ribagorça i la Val d'Ara Vielha e Mijaran Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida SEZ -
Servei Educatiu de l'Anoia Igualada Servei Territorial de Catalunya Central Servei Territorial de Catalunya Central SEZ -
Servei Educatiu de l'Urgell Tàrrega Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida SEZ -
Servei Educatiu de La Cerdanya Puigcerdà Servei Territorial de Girona Servei Territorial de Girona SEZ -
Servei Educatiu de la Conca de Barberà Montblanc Servei Territorial de Tarragona Servei Territorial de Tarragona SEZ -
Servei Educatiu de la Garrotxa Olot Servei Territorial de Girona Servei Territorial de Girona SEZ -
Servei Educatiu de la Noguera Balaguer Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida SEZ -
Servei Educatiu de la Segarra Cervera Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida SEZ -
Servei Educatiu de la Selva I Santa Coloma de Farners Servei Territorial de Girona Servei Territorial de Girona SEZ -
Servei Educatiu de la Selva II Blanes Servei Territorial de Girona Servei Territorial de Girona SEZ -
Servei Educatiu de la Terra Alta Gandesa Servei Territorial de Terres de l'ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre SEZ -
Servei Educatiu de les Garrigues Les Borges Blanques Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida SEZ -
Servei Educatiu de Mataró Mataró Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental SEZ -
Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Reus Servei Territorial de Tarragona Servei Territorial de Tarragona SEZ -
Servei Educatiu de Ribera d'Ebre Móra d'Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre SEZ -
Servei Educatiu del Bages Manresa Servei Territorial de Catalunya Central Servei Territorial de Catalunya Central SEZ -
Servei Educatiu del Baix Ebre Tortosa Servei Territorial de Terres de l'ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre SEZ -
Servei Educatiu del Baix Empordà La Bisbal d'Empordà Servei Territorial de Girona Servei Territorial de Girona SEZ -
Servei Educatiu del Baix Llobregat I Sant Feliu de Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat SEZ -
Servei Educatiu del Baix Llobregat II Gavà Servei Territorial del Baix Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat SEZ -
Servei Educatiu del Baix Llobregat III Sant Boi de Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat SEZ -
Servei Educatiu del Baix Llobregat IV El Prat de Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat SEZ -
Servei Educatiu del Baix Llobregat V Cornellà de Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat SEZ -
Servei Educatiu del Baix Llobregat VI Sant Vicenç dels Horts Servei Territorial del Baix Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat SEZ -
Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Martorell Servei Territorial del Baix Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat SEZ -
Servei Educatiu del Baix Llobregat VIII Esplugues de Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat Servei Territorial del Baix Llobregat SEZ -
Servei Educatiu del Baix Maresme Alella Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental SEZ -
Servei Educatiu del Baix Penedès El Vendrell Servei Territorial de Tarragona Servei Territorial de Tarragona SEZ -
Servei Educatiu del Berguedà Berga Servei Territorial de Catalunya Central Servei Territorial de Catalunya Central SEZ -
Servei Educatiu del Garraf Vilanova i la Geltrú Servei Territorial de Barcelona Comarques Servei Territorial de Barcelona Comarques SEZ -
Servei Educatiu del Gironés Girona Servei Territorial de Girona Servei Territorial de Girona SEZ -
Servei Educatiu del Montsià Amposta Servei Territorial de Terres de l'ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre SEZ -
Servei Educatiu del Pla d'Urgell Mollerussa Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida SEZ -
Servei Educatiu del Pla de l'Estany Banyoles Servei Territorial de Girona Servei Territorial de Girona SEZ -
Servei Educatiu del Priorat Falset Servei Territorial de Tarragona Servei Territorial de Tarragona SEZ -
Servei Educatiu del Ripollès Ripoll Servei Territorial de Girona Servei Territorial de Girona SEZ -
Servei Educatiu del Segrià Lleida Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida SEZ -
Servei Educatiu del Solsonès Solsona Servei Territorial de Catalunya Central Servei Territorial de Catalunya Central SEZ -
Servei Educatiu del Tarragonès Tarragona Servei Territorial de Tarragona Servei Territorial de Tarragona SEZ -
Servei Educatiu del Vallès Occidental I Sabadell Servei Territorial del Vallès Occidental Servei Territorial del Vallès Occidental SEZ -
Servei Educatiu del Vallès Occidental II Terrassa Servei Territorial del Vallès Occidental Servei Territorial del Vallès Occidental SEZ -
Servei Educatiu del Vallès Occidental III Rubí Servei Territorial del Vallès Occidental Servei Territorial del Vallès Occidental SEZ -
Servei Educatiu del Vallès Occidental IV Sant Cugat del Vallès Servei Territorial del Vallès Occidental Servei Territorial del Vallès Occidental SEZ -
Servei Educatiu del Vallès Occidental V Cerdanyola del Vallès Servei Territorial del Vallès Occidental Servei Territorial del Vallès Occidental SEZ -
Servei Educatiu del Vallès Occidental VI Montcada i Reixac Servei Territorial del Vallès Occidental Servei Territorial del Vallès Occidental SEZ -
Servei Educatiu del Vallès Occidental VII Badia del Vallès Servei Territorial del Vallès Occidental Servei Territorial del Vallès Occidental SEZ -
Servei Educatiu del Vallès Occidental VIII Castellar del Vallès Servei Territorial del Vallès Occidental Servei Territorial del Vallès Occidental SEZ -
Servei Educatiu del Vallès Oriental I Granollers Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental SEZ -
Servei Educatiu del Vallès Oriental II Montmeló Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental SEZ -
Servei Educatiu del Vallès Oriental III Sant Celoni Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental SEZ -
Servei Educatiu del Vallès Oriental IV Bigues i Riells Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental SEZ -
Servei Educatiu dels Pallars Tremp Servei Territorial de Lleida Servei Territorial de Lleida SEZ -
Servei Educatiu Eixample Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona SEZ -
Servei Educatiu Gràcia Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona SEZ -
Servei Educatiu Horta-Guinardó Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona SEZ -
Servei Educatiu Les Corts Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona SEZ -
Servei Educatiu Nou Barris Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona SEZ -
Servei Educatiu Sant Andreu Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona SEZ -
Servei Educatiu Sant Martí Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona SEZ -
Servei Educatiu Santa Coloma de Gramenet Santa Coloma de Gramenet Servei Territorial de Barcelona Comarques Servei Territorial de Barcelona Comarques SEZ -
Servei Educatiu Sants-Montjuïc Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona SEZ -
Servei Educatiu Sarrià-Sant Gervasi Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona Consorci d'Educació de Barcelona SEZ -
Escola Collaso i Gil Barcelona Servei Educatiu Ciutat Vella Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Institut Nou de Girona Girona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
I-E Mare de Déu del Portal Batea Servei Educatiu de la Terra Alta Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
Institut de Sant Andreu Sant Andreu de la Barca Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
SES Serra de Noet Berga Servei Educatiu del Berguedà Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
Institut de Deltebre Deltebre Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Institut -
Institut Pere Barnils Centelles Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
Institut Vicenç Plantada Mollet del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Institut Maria Rúbies Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Institut -
ZER El Solsonès Solsona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
CFA Jacint Carrió i Vilaseca Manresa Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Mossèn Jacint Verdaguer Barcelona Servei Educatiu Sants-Montjuïc Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Les Basseroles Seva Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Sant Gil Torà Servei Educatiu de la Segarra Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Artur Martorell Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental I Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Sant Miquel Castellgalí Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Mare de Déu del Patrocini Cardona Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Santa Eulàlia Berga Servei Educatiu del Berguedà Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Santa Margarida Quart Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
SES La Mitjana Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Institut -
Institut Hug Roger III Sort Servei Educatiu dels Pallars Servei Territorial de Lleida Institut -
Escola Puigberenguer Manresa Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
ZER Ponent Lleida Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Institut Montserrat Colomer Sant Esteve Sesrovires Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Escola Mas Boadella Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
CFA Nou Girona Girona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Institut Castell dels Templers Lleida Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Joan Maragall Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Dolors Martí i Badia Igualada Servei Educatiu de l'Anoia Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Montbui Caldes de Montbui Servei Educatiu del Vallès Oriental IV Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut Príncep de Viana Barcelona Servei Educatiu Sant Andreu Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Escola Mare de Déu de Montserrat Súria Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
SES de Badalona Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
Escola Turó de Can Mates Sant Cugat del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental IV Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Lluçanès Prats de Lluçanès Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
ZER El Moianès Llevant Castellcir Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Jaume Balmes Castellbell i el Vilar Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Institut Molí de la Vila Capellades Servei Educatiu de l'Anoia Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
SES Cardener Sant Joan de Vilatorrada Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Comtes de Lacambra - ZER Els Castells Les Masies de Voltregà Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Institut Cirviànum de Torelló Torelló Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
ZER Alt Lluçanès Sant Boi de Lluçanès Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Enric Farreny Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Sec. d'Institut El Bruc Riells i Viabrea Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Ítaca Barcelona Servei Educatiu Les Corts Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Rambleta del Clot Barcelona Servei Educatiu Sant Martí Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Institut Escola Hoteleria i Turisme Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Institut Antoni Ballester Mont-roig del Camp Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Institut -
Institut Miquel Tarradell Barcelona Servei Educatiu Ciutat Vella Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Escola Ciutat Comtal Barcelona Servei Educatiu Nou Barris Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Institut Joaquin Bau Tortosa Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Institut -
ZER Riu Avall Tivenys Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Mestre Morera Barcelona Servei Educatiu Nou Barris Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Meritxell Mataró Servei Educatiu de Mataró Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut Samuel Gili i Gaya Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Institut -
Escola Provençals Barcelona Servei Educatiu Sant Martí Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Institut -
Escola Can Manent Cardedeu Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Pràctiques Barcelona Servei Educatiu Sants-Montjuïc Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Institut Pedrol Sant Joan Despí Servei Educatiu del Baix Llobregat V Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Institut La Talaia Calafell Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Institut -
Mireia Montgat Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola L'Olivar Castellnou de Bages Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Charles Darwin El Prat de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat IV Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Institut Gaudí Reus Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola Àngels Garriga El Vendrell Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Institut Narcís Oller Valls Servei Educatiu de l'Alt Camp Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola General Prim Reus Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Institut Juan Manuel Zafra Barcelona Servei Educatiu Sant Martí Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Escola Frederic Godas Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Progrés Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola del Bosc Mollet del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut Serrallarga Blanes Servei Educatiu de la Selva II Servei Territorial de Girona Institut -
Santa Teresa de Jesús Barcelona Servei Educatiu Horta-Guinardó Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Teresa Claramunt Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
CEPA Oriol Martorell Barcelona Servei Educatiu Nou Barris Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Gayarre Barcelona Servei Educatiu Sants-Montjuïc Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Mowgli Reus Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Institut Montserrat Barcelona Servei Educatiu Sarrià-Sant Gervasi Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Institut Roda de Barà Roda de Barà Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola Jacint Verdaguer El Prat de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat IV Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Institut Jaume Mimó Cerdanyola del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental V Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola Empúries Escala Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Santa Anna Castellvell del Camp Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Àngel Guimerà El Vendrell Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Institut Camarles Camarles Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Institut -
Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola Mossèn Jacint Verdaguer Calafell Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola El Cucurull Roda de Barà Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Santa Maria de Gardeny Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Sec. d'Institut de Canovelles Canovelles Servei Educatiu del Vallès Oriental I Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola El Gegant del Rec Salt Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Escola del Mar Vilassar de Mar Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Bernat Metge El Prat de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat IV Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Cinta Curto Tortosa Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
Escola Sant Pere i Sant Pau Tarragona Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Montnegre Sant Celoni Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola General Prim Barcelona Servei Educatiu Sant Martí Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Sol Ixent Corbins Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola La Sagrera Santa Eulàlia de Ronçana Servei Educatiu del Vallès Oriental IV Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Pardinyes Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Sant Andreu de Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Institut de Vilafant Vilafant Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Institut -
Escola Miquel Martí i Pol Barberà del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental VII Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Doctor Sobrequés Bescanó Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Bertí L'Ametlla del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental IV Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt Servei Educatiu de la Conca de Barberà Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola Mare de Déu de l'Horta Ivars d'Urgell Servei Educatiu del Pla d'Urgell Servei Territorial de Lleida Escola -
Institut Pere Fontdevila Gironella Servei Educatiu del Berguedà Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
Escola Sant Pau Sant Pol de Mar Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Malagrida Olot Servei Educatiu de la Garrotxa Servei Territorial de Girona Escola -
CFA Es Piteus Blanes Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Institut Ridaura Castell-Platja Aro Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Institut -
Institut d'Altafulla Altafulla Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Institut -
Institut Montgrí Torroella de Montgrí Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Institut -
Escola Les Roques Blaves Esparreguera Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Serraparera Cerdanyola del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental V Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola La Draga Banyoles Servei Educatiu del Pla de l'Estany Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Vaixell Burriac Vilassar de Mar Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita Servei Educatiu del Montsià Servei Territorial de Terres de l'ebre Institut -
Institut Escola del Prat El Prat de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat IV Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Escola Serrallo Tarragona Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Francesc Feliu Aitona Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Sec. d'Institut Josep Comas i Solà Barcelona Servei Educatiu Sant Andreu Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Escola Valldeflors Tremp Servei Educatiu dels Pallars Servei Territorial de Lleida Escola -
Ginesta Montcada i Reixac Servei Educatiu del Vallès Occidental VI Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Institut Alba del Vallès Sant Fost de Campsentelles Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Institut Barcelona-Congrés Barcelona Servei Educatiu Nou Barris Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Institut Joan d'Àustria Barcelona Servei Educatiu Sant Martí Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
CEE Maria Felip Gavà Servei Educatiu del Baix Llobregat II Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Mossèn Josep Arqués Cervera Servei Educatiu de la Segarra Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Josep Carner Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Institut El Castell Esparreguera Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Escola Timorell - ZER Vall de l'Aranyó Castelldans Servei Educatiu de les Garrigues Servei Territorial de Lleida Escola -
Institut Josep Brugulat Banyoles Servei Educatiu del Pla de l'Estany Servei Territorial de Girona Institut -
Escola Pere Vila Barcelona Servei Educatiu Ciutat Vella Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Doctor Arruga Begur Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Institut d'Hoteleria i Turisme Lleida Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Camp Crusat - ZER Vall de l'Aranyó El Cogul Servei Educatiu de les Garrigues Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Mossèn Joan Batlle Blanes Servei Educatiu de la Selva II Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Els Tres Pins Vallromanes Servei Educatiu del Vallès Oriental I Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Quatre Vents Blanes Servei Educatiu de la Selva II Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Les Savines Cervera Servei Educatiu de la Segarra Servei Territorial de Lleida Escola -
Institut Antoni Pous i Argila Manlleu Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
Institut de La Sénia La Sénia Servei Educatiu del Montsià Servei Territorial de Terres de l'ebre Institut -
Escola Mare de Déu de Montserrat - ZER Vall de l'Aranyó L'Albagés Servei Educatiu de les Garrigues Servei Territorial de Lleida Escola -
Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Institut -
Institut Maria Aurèlia Capmany Cornellà de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat V Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Escola Castellroc Castellfollit de la Roca Servei Educatiu de la Garrotxa Servei Territorial de Girona Escola -
Escola L'Estel Sant Guim de Freixenet Servei Educatiu de la Segarra Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Sant Mateu Riudecanyes Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Ull del Vent La Bisbal del Penedès Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Can Serra Barberà del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental VII Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Josep Dalmau i Carles Girona Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
Institut Manuel Sales i Ferré Ulldecona Servei Educatiu del Montsià Servei Territorial de Terres de l'ebre Institut -
Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts Servei Educatiu del Baix Llobregat VI Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
AFA La Selva Santa Coloma de Farners Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
CFA Edèlia Hernández Viladecans Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
AFA Can Folguera Santa Perpètua de Mogoda Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
CFA Jacint Verdaguer Castelldefels Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
CFA Anna Murià Terrassa Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
AFA Ripollès Ripoll Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
CFA Arquitecte Jujol Sant Joan Despí Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
CFA Trinitat Vella Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
CFA Lluís Castells Sant Boi de Llobregat Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
CFA Marinada Montornès del Vallès Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
CFA Maria Rubies Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
AFA Gran Sol Badalona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
AFA Bon Pastor Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
CFA Sant Ramon L'Hospitalet de Llobregat Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
AFA Parets del Vallès Parets del Vallès Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
AFA Cervera Cervera Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
CFA El Gornal L'Hospitalet de Llobregat Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Vila Parietes Parets del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
CFA Morera Pomar Badalona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Molí de Vent Torredembarra Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Teresina Martorell El Vendrell Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Institut Hipàtia Lliçà d'Amunt Servei Educatiu del Vallès Oriental IV Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Mare de Déu de Montserrat Castellbisbal Servei Educatiu del Vallès Occidental III Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Pompeu Fabra Sant Adrià de Besòs Servei Educatiu Ciutat de Sant Adrià de Besòs Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Espiga Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
CEE Pont del Dragó Barcelona Servei Educatiu Nou Barris Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Auró Barcelona Servei Educatiu Eixample Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Esteve Carles Lloret de Mar Servei Educatiu de la Selva II Servei Territorial de Girona Escola -
Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar Servei Educatiu de la Selva II Servei Territorial de Girona Institut -
Institut Les Corts Barcelona Servei Educatiu Les Corts Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Escola Les Fonts Argentona Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Sec. d'Institut de Manlleu Manlleu Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
Escola Juan Ramón Jiménez Martorell Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
CFA Torrent d'en Melis Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Manuel Ortiz i Castelló Juneda Servei Educatiu de les Garrigues Servei Territorial de Lleida Escola -
Institut Marta Mata Salou Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Institut -
Institut de Tordera Tordera Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola La Parellada Santa Oliva Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Institut El Cairat Esparreguera Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Institut de Granollers Granollers Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
El Pilar Premià de Mar Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut de Cornellà Cornellà de Llobregat Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Mare de Déu del Priorat Banyeres del Penedès Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Pablo Picasso Barberà del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental VII Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Poeta Foix Barcelona Servei Educatiu Sarrià-Sant Gervasi Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Institut Ramon Berenguer IV Amposta Servei Educatiu del Montsià Servei Territorial de Terres de l'ebre Institut -
Institut Viladomat Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola La Font Manresa Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Ribagorçana El Pont de Suert Servei Educatiu de l'Alta Ribagorça i la Val d'Ara Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Doctor Samaranch i Fina Santa Margarida i els Monjos Servei Educatiu de l'Alt Penedès Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Els Planells Artesa de Segre Servei Educatiu de la Noguera Servei Territorial de Lleida Escola -
SES de Dosrius Dosrius Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
CFA Municipal Olivera Sant Quirze del Vallès Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Mare de Déu de Montserrat Olesa de Montserrat Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
AFA Alarona Mataró Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Rocabruna Les Borges del Camp Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Francesco Tonucci Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Assís Premià de Mar Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Castell de Calafell Calafell Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Jacint Verdaguer Tàrrega Servei Educatiu de l'Urgell Servei Territorial de Lleida Escola -
Institut de Nàutica de Barcelona Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola La Vila Palamós Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola d'Alfés - ZER L'Eral Alfés Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Mare de Déu del Roser Riudecols Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Estalella i Graells Vilafranca del Penedès Servei Educatiu de l'Alt Penedès Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Mare de Déu dels Àngels Tarragona Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Els Cossetans Cunit Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Madrenc Vilablareix Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Ventós i Mir Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Muntanyola Muntanyola Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Els Ganxets Reus Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Joan XXIII Terrassa Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Paco Candel L'Hospitalet de Llobregat Servei Educatiu Ciutat de l'Hospitalet de Llobregat Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Dolmen L'Hospitalet de Llobregat Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola del Soleràs - ZER Garrigues Altes El Soleràs Servei Educatiu de les Garrigues Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Carme Auguet Girona Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Magí Morera i Galícia Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
INS Maçanet de la Selva Maçanet de la Selva Servei Educatiu de la Selva II Servei Territorial de Girona Institut -
Escola Pau Casals L'Hospitalet de Llobregat Servei Educatiu Ciutat de l'Hospitalet de Llobregat Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Empordanet La Bisbal d'Empordà Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Fontmartina Santa Maria de Palautordera Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Sant Àngel Camarles Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
Escola Josep Maria Ciurana Sant Boi de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat III Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Institut Forum 2004 Sant Adria de Besos Servei Educatiu Ciutat de Sant Adrià de Besòs Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
CFA Mollerussa Mollerussa Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
CFA Jaume Tuset Ripollet Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Guillem Fortuny Cambrils Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Puig-Agut Manlleu Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
CEE Folch i Camarasa Barcelona Servei Educatiu Horta-Guinardó Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Institut Badia i Margarit Igualada Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Institut Quercus Sant Joan de Vilatorrada Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
Escola Aqua Alba Gualba Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Pompeu Fabra Vilanova del Camí Servei Educatiu de l'Anoia Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Mare de Déu de Montserrat Malgrat de Mar Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola El Temple Tortosa Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
Escola Ginesta Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Mare de Déu de Núria Ribes de Freser Servei Educatiu del Ripollès Servei Territorial de Girona Escola -
AFA Barceloneta Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Fort Pienc Barcelona Servei Educatiu Eixample Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
CFA La Cooperativa Torelló Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Josep Pallerola i Roca Sant Celoni Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut Gelida Gelida Servei Educatiu de l'Alt Penedès Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
CFA Madrid Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Joan XXIII Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Institut de Guissona Guissona Servei Educatiu de la Segarra Servei Territorial de Lleida Institut -
Pompeu Fabra Salt Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
CFA Salvador Dalí La Roca del Vallès Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Institut de Vacarisses Vacarisses Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
CFA Esparreguera Esparreguera Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Institut de Caldes de Montbui Caldes de Montbui Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola La Monjoia Sant Bartomeu del Grau Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Institut -
CEE Esperança Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Elvira Cuyàs Montcada i Reixac Servei Educatiu del Vallès Occidental VI Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Mossèn Ramon Bergadà Constantí Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Mogent Montornès del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Martinet Cornellà de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat V Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
CFA Palafrugell Palafrugell Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Els Secallets El Vendrell Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Institut Bisbe Berenguer L'Hospitalet de Llobregat Servei Educatiu Ciutat de l'Hospitalet de Llobregat Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
Institut Baix a mar Vilanova i la Geltrú Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
Institut Les Vinyes Cubelles Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
Escola Maria-Mercè Marçal Tàrrega Servei Educatiu de l'Urgell Servei Territorial de Lleida Escola -
Inst-Esc St Joan Abadesses St Joan Abadesses Servei Educatiu del Ripollès Servei Territorial de Girona Institut -
Escola Las Seguidillas Badia del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental VII Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Albirka Arbeca Servei Educatiu de les Garrigues Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Mare de Déu del Mont Girona Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
Institut Banús Cerdanyola del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental V Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola Pau Casals Vacarisses Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Institut de Terrassa Terrassa Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat IV Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Escola Mestre Ramon Estadella Guissona Servei Educatiu de la Segarra Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Ocata El Masnou Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Sant Jordi Maçanet de la Selva Servei Educatiu de la Selva II Servei Territorial de Girona Escola -
Institut Polinyà Polinyà Servei Educatiu del Vallès Occidental VIII Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Institut La Valira La Seu d'Urgell Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
CFA Tarragona Tarragona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Sant Nicolau Canyelles Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Institut J.V. Foix Rubí Servei Educatiu del Vallès Occidental III Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Institut Pau Vila Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola Sant Martí Barcelona Servei Educatiu Sant Martí Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
CFA Artur Martorell Sant Esteve Sesrovires Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Bellaterra Cerdanyola del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental V Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Institut Pompeu Fabra Martorell Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Institut Euclides Pineda de Mar Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Institut Vall de Llémena Sant Gregori Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i Hospitalet de Infant Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola Joan Sallarès i Pla Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola St Jaume de Bràfim Bràfim Servei Educatiu de l'Alt Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui Servei Educatiu del Vallès Oriental IV Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola d'Alcanó - ZER L'Eral Alcanó Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Turó del Drac Canet de Mar Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut de Sabadell Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola Les Parellades Sant Pere de Ribes Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola de la Granadella - ZER Elaia La Granadella Servei Educatiu de les Garrigues Servei Territorial de Lleida Escola -
Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
Institut Consell de Cent Barcelona Servei Educatiu Sants-Montjuïc Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Escola de Sunyer - ZER L'Eral Sunyer Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Montserrat Vayreda Roses Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Bogatell Barcelona Servei Educatiu Sant Martí Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Sec. d'Institut de Martorell Martorell Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Vora del Mar Cubelles Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Institut La Sedeta Barcelona Servei Educatiu Gràcia Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
CEE El Brot Sant Joan Despí Servei Educatiu del Baix Llobregat V Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Institut Sant Andreu Barcelona Servei Educatiu Nou Barris Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Institut de Viladecans Viladecans Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
CFA Joan Carles I Lleida Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Institut Egara Terrassa Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
AFA Les Corts Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola de Ponent Tarragona Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Sant Julià L'Arboç Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Mediterrània Viladecans Servei Educatiu del Baix Llobregat II Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
CFA El Carmel Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Fluvianets L'Armentera Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Frigolet - ZER Les Goges Porqueres Servei Educatiu del Pla de l'Estany Servei Territorial de Girona Escola -
Institut Emperador Carles Barcelona Servei Educatiu Sants-Montjuïc Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Institut Joan Mercader Igualada Servei Educatiu de l'Anoia Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
Escola Les Falgueres Fogars de la Selva Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
ESC Vallmajor - ZER Elaia Bovera Servei Educatiu de les Garrigues Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat IV Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
INS Can Jofresa Terrassa Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola Ferran Sunyer Barcelona Servei Educatiu Eixample Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Enric Casassas Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Pere Torrent Lloret de Mar Servei Educatiu de la Selva II Servei Territorial de Girona Escola -
Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet Servei Educatiu Santa Coloma de Gramenet Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
Institut Estatut Rubí Servei Educatiu del Vallès Occidental III Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola Dolors Monserdà-Santapau Barcelona Servei Educatiu Sarrià-Sant Gervasi Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
SES de Teià Teià Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola del Parc El Prat de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat IV Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Institut Josep Puig i Cadafalch Mataró Servei Educatiu de Mataró Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Lluís Vives Barcelona Servei Educatiu Sants-Montjuïc Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
ESC Abat Oliba Sant Hipòlit de Voltregà Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Doctor Alberich i Casas Reus Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Institut Jonqueres Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola Emili Teixidor Roda de Ter Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Sant Sebastià - ZER Atzavara Nulles Servei Educatiu de l'Alt Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Institut Lluís Companys Tordera Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Jacint Verdaguer Santa Eugènia de Berga Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Serralavella Ullastrell Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Institut Campclar Tarragona Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola de Lliçà d'Amunt Lliçà d'Amunt Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Bosc de Montjuïc Barcelona Servei Educatiu Sants-Montjuïc Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Ildefons Cerdà Centelles Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
ESC Rafael Alberti Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Vicente Aleixandre Martorell Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
ECA de Vallfogona de Balaguer Vallfogona de Balaguer Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Esc. de Música Juan Pedro Carrero Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola El Viver Montcada i Reixac Servei Educatiu del Vallès Occidental VI Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
INS Mercè Rodoreda L'Hospitalet de Llobregat Servei Educatiu Ciutat de l'Hospitalet de Llobregat Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
IES Vilatzara Vilassar de Mar Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
ZER Elaia La Granadella Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
ZER Alt Segrià Vilanova de Segrià Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Institut de Badia del Vallès Badia del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental VII Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola Colònia Güell Santa Coloma de Cervelló Servei Educatiu del Baix Llobregat III Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Tiana de la Riba Ripollet Servei Educatiu del Vallès Occidental VI Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Institut Vall del Mediona Sant Quintí de Mediona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
ZER Vall de l'Aranyó Castelldans Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Pérez Sala Vilassar de Mar Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
CFA Víctor Català Sant Esteve Sesrovires Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Lluís Millet Santa Coloma de Gramenet Servei Educatiu Santa Coloma de Gramenet Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Les Roquetes Sant Pere de Ribes Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
CFA La Pau Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Mare Nostrum Barcelona Servei Educatiu Horta-Guinardó Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Doctor Robert Camprodon Servei Educatiu del Ripollès Servei Territorial de Girona Escola -
ESC Sant Cristòfol Premià de Mar Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut Secretari Coloma Barcelona Servei Educatiu Gràcia Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
ZER Montsec Les Avellanes i Santa Linya Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Rafael Casanova Sant Boi de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat III Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola El Turó Montcada i Reixac Servei Educatiu del Vallès Occidental VI Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat I Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Institut Vinyet Sitges Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
Escola Pau Casals Sant Joan Despí Servei Educatiu del Baix Llobregat V Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Institut de Parets del Vallès Parets del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
SES Bisaura Sant Quirze de Besora Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
ZER El Llierca Sant Jaume de Llierca Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Floresta Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
IES Baix Montseny Sant Celoni Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Institut Puig Cargol Calonge Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Institut -
Escola Lillet A. Güell La Pobla de Lillet Servei Educatiu del Berguedà Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Marianao Sant Boi de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat III Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Institut Montserrat Roig Terrassa Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Institut La Ribera Montcada i Reixac Servei Educatiu del Vallès Occidental VI Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola Els Estanys Castell-Platja d'Aro Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Institut Castellarnau Sabadell Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
ZER El Jonc Vallfogona de Balaguer Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Joaquim Palacín Bellvís Servei Educatiu del Pla d'Urgell Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Granullarius Granollers Servei Educatiu del Vallès Oriental I Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut Pau Casals Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
ESC Feliu i Vegues Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Serra de Marina Santa Coloma de Gramenet Servei Educatiu Santa Coloma de Gramenet Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Els Pins Castelldefels Servei Educatiu de Castelldefels Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Torre d'en Reig Vilabertran Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
ESC Barcelona Barcelona Servei Educatiu Les Corts Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Institut de Tortosa Tortosa Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Institut -
ESC Santa Creu Anglesola Servei Educatiu de l'Urgell Servei Territorial de Lleida Escola -
Institut Ramon Berenguer IV Cambrils Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola Mare de Déu del Lledó La Pobla de Mafumet Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
SES de Vallbona d'Anoia Vallbona d'Anoia Servei Educatiu de l'Anoia Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
Escola Ausiàs March Barcelona Servei Educatiu Les Corts Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Llar d'infants de Llardecans Llardecans Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Institut Anton Busquets i Punset Sant Hilari Sacalm Servei Educatiu de la Selva I Servei Territorial de Girona Institut -
Escola Països Catalans Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Lola Anglada Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Institut Escola Roquetes Barcelona Servei Educatiu Nou Barris Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Sec. d'Institut Torrelles de Llobregat Torrelles de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat VI Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Escola Creu Alta Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Montmany Figaró-Montmany Servei Educatiu del Vallès Oriental IV Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí Servei Educatiu de la Conca de Barberà Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola El Castell - ZER Montsant Cabacés Servei Educatiu del Priorat Servei Territorial de Tarragona Escola -
Institut Salvador Espriu Barcelona Servei Educatiu Sant Martí Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Escola Ramon Macip - Dolors Granés Cardedeu Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
SES de Canet de Mar Canet de Mar Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
SES de Parets del Vallès II Parets del Vallès Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
ZER Baix Camp Sud Botarell Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Institut Josep Tapiró Reus Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Institut -
Institut La Mallola Esplugues de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat VIII Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Escola Josep Andreu - Charlie Rivel Cubelles Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Santa Anna Premià de Dalt Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola La Trama Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola L'Olivera Vallirana Servei Educatiu del Baix Llobregat VI Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Sant Llorenç Guardiola de Berguedà Servei Educatiu del Berguedà Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Marià Cubí i Soler Malgrat de Mar Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Galileo Galilei El Prat de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat IV Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Ciutat Jardí Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Pau Vila Sant Feliu de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat I Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola de Granollers Granollers Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Roc Llop i Convalia - ZER Benissanet-Miravet Miravet Servei Educatiu de Ribera d'Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
INS Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
Escola Milagros Consarnau L'Hospitalet de Llobregat Servei Educatiu Ciutat de l'Hospitalet de Llobregat Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola El Timó - ZER Plaurcén Sidamon Servei Educatiu del Pla d'Urgell Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Prat de la Riba Esplugues de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat VIII Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
SES Can Record Sant Esteve de Palautordera Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Ernest Lluch L'Hospitalet de Llobregat Servei Educatiu Ciutat de l'Hospitalet de Llobregat Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Sant Ildefons Cornellà de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat V Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Riu d'Or Santpedor Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Institut Laia l'Arquera Mataró Servei Educatiu de Mataró Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Misericòrdia Canet de Mar Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Sant Francesc d'Assís Sant Joan Despí Servei Educatiu del Baix Llobregat V Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
ESC Joan Ardèvol Cambrils Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Magraners Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Pau Boada Vilafranca del Penedès Servei Educatiu de l'Alt Penedès Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola La Garalda Pallejà Servei Educatiu del Baix Llobregat VI Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Gaspar de Portolà Balaguer Servei Educatiu de la Noguera Servei Territorial de Lleida Escola -
Institut Ermengol IV Bellcaire dUrgell Servei Educatiu de la Noguera Servei Territorial de Lleida Institut -
Escola La Bòbila Les Preses Servei Educatiu de la Garrotxa Servei Territorial de Girona Escola -
Escola El Roure Sant Fost de Campsentelles Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut Enric Borràs Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
Escola Agnès de Sitges Sitges Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
ZER Riu Ondara Tornabous Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Antoni Roig Torredembarra Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Herois del Bruc Piera Servei Educatiu de l'Anoia Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola de Rellinars Rellinars Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Institut Les Planes Santa Bàrbara Servei Educatiu del Montsià Servei Territorial de Terres de l'ebre Institut -
Escola Riu Segre Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola de Música Municipal de Santpedor Santpedor Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Pereanton Granollers Servei Educatiu del Vallès Oriental I Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola L'Olivera Sant Cugat del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental IV Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Cervantes Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Quatre Vents Manlleu Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Antoni Tàpies Sant Boi de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat III Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
ZER Pallars Jussà Isona i Conca Dellà Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola La Ginesta Calafell Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
María Inmaculada Tremp Servei Educatiu dels Pallars Servei Territorial de Lleida Escola -
Institut Premià de Mar Premià de Mar Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Mare de Déu de Montserrat Premià de Mar Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola de Pràctiques Tarragona Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Els Quatre Vents Canovelles Servei Educatiu del Vallès Oriental I Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels Servei Educatiu de Castelldefels Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Saavedra Tarragona Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Tibidabo Barcelona Servei Educatiu Nou Barris Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Institut Montbui Santa Margarida de Montbui Servei Educatiu de l'Anoia Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
Institut Joan Coromines Pineda de Mar Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
CEIP El Roquissar Altafulla Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Institut Joanot Martorell Esplugues de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat VIII Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Escola Jorba - ZER El Ventall Jorba Servei Educatiu de l'Anoia Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Institut Investigador Blanxart Terrassa Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Institut -
ZER Plaurcén El Poal Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola El Cim Teià Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Jaume Balmes El Prat de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat IV Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Joaquim Cusí i Fortunet Figueres Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Institut Joan Oliver Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola Can Vidalet Esplugues de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat VIII Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Pau Casals Sant Llorenç d'Hortons Servei Educatiu de l'Alt Penedès Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Institut Roseta Mauri Reus Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola Valldeneu Sant Martí de Centelles Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Vilademany Aiguaviva Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
ZER Benissanet-Miravet Benissanet Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Forallac Forallac Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Institut Ramon Turró i Darder Malgrat de Mar Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Àgora Barcelona Servei Educatiu Nou Barris Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Col·legi Servator Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Cossetània Vilanova i la Geltrú Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Alfred Mata Puig-reig Servei Educatiu del Berguedà Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Sant Bernat Calbó Reus Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines Servei Educatiu del Vallès Oriental IV Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
Institut Les Marines Castelldefels Servei Educatiu de Castelldefels Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Escola Font del Roure Masquefa Servei Educatiu de l'Anoia Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Alba Corbins Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola de Torrebesses - ZER L'Eral Torrebesses Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola La Roca - ZER L'Eral Sarroca de Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Institut Miramar Viladecans Servei Educatiu del Baix Llobregat II Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Joan Roca Guipúzcoa Barcelona Servei Educatiu Sant Martí Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Josep Boada Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Sant Climent Sant Climent de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat II Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Carles Buïgas Cerdanyola del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental V Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Institut Cabrils Cabrils Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Sant Pere Monistrol de Montserrat Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola La Roureda Sant Esteve Sesrovires Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Collserola Sant Cugat del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental IV Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Els Raiers La Pobla de Segur Servei Educatiu dels Pallars Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Serra de Miralles Tordera Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Milà i Fontanals Barcelona Servei Educatiu Ciutat Vella Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
AFA El Vendrell El Vendrell Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Institut Joan Boscà Barcelona Servei Educatiu Les Corts Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Institut Els Planells Artesa de Segre Servei Educatiu de la Noguera Servei Territorial de Lleida Institut -
Institut Bisbe Sivilla Calella Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Col·legis Nous Mollet del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut Castellbisbal Castellbisbal Servei Educatiu del Vallès Occidental III Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola 25 de Setembre Rubí Servei Educatiu del Vallès Occidental III Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Santa Coloma - ZER Cerdanya Ger Servei Educatiu de La Cerdanya Servei Territorial de Girona Escola -
Institut Josep Lluís Sert Castelldefels Servei Educatiu de Castelldefels Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Escola Ausiàs March L'Hospitalet de Llobregat Servei Educatiu Ciutat de l'Hospitalet de Llobregat Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola M. Àngels Anglada Figueres Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Farigola Seva Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Emili Vallès Igualada Servei Educatiu de l'Anoia Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Institut Pla de l'Estany Banyoles Servei Educatiu del Pla de l'Estany Servei Territorial de Girona Institut -
Institut Lluís de Requesens Molins de Rei Servei Educatiu del Baix Llobregat I Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Escola Garona Vielha e Mijaran Servei Educatiu de l'Alta Ribagorça i la Val d'Ara Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Àngel Serafí i Casanovas Sort Servei Educatiu dels Pallars Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Daniel Mangrané i Escardó Tortosa Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
Escola Pau Casals Viladecans Servei Educatiu del Baix Llobregat II Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Institut Rambla Prim Barcelona Servei Educatiu Sant Martí Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts Servei Educatiu del Baix Llobregat VI Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Institut -
Escola Font de Alba Terrassa Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola La Sardana Badia del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental VII Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Virolet Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
CFA Josepa Massanés i Dalmau Tarragona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Joan Maragall Vilanova del Camí Servei Educatiu de l'Anoia Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
CFA Montseny Vic Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
CFA Garrosa Sant Vicenç dels Horts Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Mare de Déu de Montserrat Cornellà de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat V Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola L'Àlber Albesa Servei Educatiu de la Noguera Servei Territorial de Lleida Escola -
Institut Gerbert d'Aurillac Sant Fruitós de Bages Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys Servei Educatiu del Solsonès Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Les Ferreries de Palafolls Palafolls Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Sant Salvador Tarragona Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Pompeu Fabra Cunit Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Institut de Masquefa Masquefa Servei Educatiu de l'Anoia Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
Escola Francesc Arenes Golmés Servei Educatiu del Pla d'Urgell Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola de Maians - ZER Bages Castellfollit del Boix Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Loseron - ZER Val d'Aran Naut Aran Servei Educatiu de l'Alta Ribagorça i la Val d'Ara Servei Territorial de Lleida Escola -
ZER L'Eral Sarroca de Lleida Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
ZER Tres Branques Castellolí Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
AFA Val d'Aran Vielha Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
ESC Sesmon d'Oló - ZER Gavarresa Santa Maria d'Oló Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
ESC Antoni Gaudí Santa Margarida de Montbui Servei Educatiu de l'Anoia Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
ESC Carrassumada Torres de Segre Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Piaget Barcelona Servei Educatiu Horta-Guinardó Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Germans Amat i Targa Viladecans Servei Educatiu del Baix Llobregat II Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
ESC Sant Domènec Santa Margarida i els Monjos Servei Educatiu de l'Alt Penedès Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Campclar Tarragona Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
INS Rafael Casanova Sant Boi de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat III Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
ZER Val d'Aran Naut Aran Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Font de la Pólvora Girona Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
ESC Mas i Perera Vilafranca del Penedès Servei Educatiu de l'Alt Penedès Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola La Closa Esterri d'Àneu Servei Educatiu dels Pallars Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Sant Jordi - ZER Subirats Subirats Servei Educatiu de l'Alt Penedès Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
ZER Subirats Subirats Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
CEE Sant Joan de la Creu Barcelona Servei Educatiu Nou Barris Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
ESC El Carmel Barcelona Servei Educatiu Horta-Guinardó Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
ESC Àngel Guimerà Balaguer Servei Educatiu de la Noguera Servei Territorial de Lleida Escola -
CFA Les Bernardes Salt Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
CEE Centre de Formació i Treball Flor de Maig Cerdanyola del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental V Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Sant Sebastià Els Pallaresos Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
ESC Onze de Setembre Sant Quirze del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Mare del Diví Pastor Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
ESC Josep Gras Sant Llorenç Savall Servei Educatiu del Vallès Occidental VIII Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Els Pins Barcelona Servei Educatiu Horta-Guinardó Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
ESC Mare de Déu de la Candela Valls Servei Educatiu de l'Alt Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Sant Jordi Puigverd de Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Dones d'Aigua Sant Iscle de Vallalta Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
ESC Cor de Roure Santa Coloma de Queralt Servei Educatiu de la Conca de Barberà Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Jacint Verdaguer Pallejà Servei Educatiu del Baix Llobregat VI Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Bufalà II Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Miquel Martí i Pol Lliçà d'Amunt Servei Educatiu del Vallès Oriental IV Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Ignasi Iglesias Tordera Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Planas i Casals Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola la Creu Torrefarrera Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola La Renaixença Manresa Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola El Pla Salt Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Valeri Serra Bellpuig Servei Educatiu de l'Urgell Servei Territorial de Lleida Escola -
ZER Espernallac Castellserà Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Institut El Sui Cardedeu Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Cassià Costal Girona Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Enxaneta Viladecans Servei Educatiu del Baix Llobregat II Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Baldomer Solà Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
ZER Baix Camp Nord L'Aleixar Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
ZER Baridà-Batllia Montellà i Martinet Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Joan Llongueras Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Catalunya Navarcles Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Mestral - ZER Argelaga Vilanova de la Barca Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Institut d'Alella Alella Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Mossèn Baldiri Reixach Sant Feliu de Guíxols Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Les Corts Barcelona Servei Educatiu Les Corts Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
CEE Garbí El Vendrell Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Els Terraprims - ZER Tramuntana Saus, Camallera i Llampaies Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Joan Maragall El Prat de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat IV Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
ZER Les Vinyes Marçà Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
SES Manuel Carrasco i Formiguera Sant Feliu de Codines Servei Educatiu del Vallès Oriental IV Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
SES de Caldes de Malavella Caldes de Malavella Servei Educatiu de la Selva I Servei Territorial de Girona Institut -
Escola Príncep de Viana Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Quermany Pals Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola La Sínia Calonge Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Joan Miró Barcelona Servei Educatiu Eixample Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Taxonera Barcelona Servei Educatiu Horta-Guinardó Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola El Rodonell Corçà Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
CFA Segrià Lleida Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola El Sol i La Lluna Castellar del Valles Servei Educatiu del Vallès Occidental VIII Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Congost Canovelles Servei Educatiu del Vallès Oriental I Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Àngela Bransuela Mataró Servei Educatiu de Mataró Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola La Mitjana Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola de Gironella Gironella Servei Educatiu del Berguedà Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
AFA Balaguer Balaguer Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Institut Federica Montseny Badia del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental VII Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola Menéndez Pidal L'Hospitalet de Llobregat Servei Educatiu Ciutat de l'Hospitalet de Llobregat Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola de La Riba La Riba Servei Educatiu de l'Alt Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Maria García i Cabanes L'Aldea Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
Escola Vila-romà Palamós Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Joaquim Ruyra Blanes Servei Educatiu de la Selva II Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Pau Casals Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
INS Frederic Martí i Carreras Palafrugell Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Institut -
Institut Horticultura i Jardineria Reus Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
EA del Treball Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Sant Jordi Barcelona Servei Educatiu Nou Barris Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
IES Escola del Treball Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Institut Esc. Cap. Nauticopesquera L'Ametlla de Mar Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
INS Olivera La Granadella Servei Educatiu de les Garrigues Servei Territorial de Lleida Institut -
Institut d'Almenar Almenar Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Institut -
Escola Castellum Sant Julià de Ramis Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
Santa Teresa de Jesús Tarragona Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Mestre Enric Gibert i Camins Barcelona Servei Educatiu Sant Andreu Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
INS Torreforta Tarragona Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola Rosa Oriol Anguera Lliçà d'Amunt Servei Educatiu del Vallès Oriental IV Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona Servei Educatiu Horta-Guinardó Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Escola Segimon Comas Sant Quirze de Besora Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Font Rosella Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Torres Jonama Palafrugell Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Reina Violant-Comas i Solà Barcelona Servei Educatiu Gràcia Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
ZER L'Oliver Maials Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
CEE La Ginesta Barcelona Servei Educatiu Horta-Guinardó Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola El Sagrer Barcelona Servei Educatiu Sant Andreu Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Montfalgars Girona Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Mediterrània Sant Adrià de Besòs Servei Educatiu Ciutat de Sant Adrià de Besòs Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Pericot Girona Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
INS Blanca Anjou El Perelló Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Institut -
Fundació EIR-el Niu Barcelona Servei Educatiu Horta-Guinardó Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola El Turonet Sant Quirze del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Vall del Ges Torelló Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola L'Esculapi L'Escala Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Font Freda Montcada i Reixac Servei Educatiu del Vallès Occidental VI Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Institut Mediterrània El Vendrell Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola Mallorca Barcelona Servei Educatiu Eixample Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola El Diví Mestre Vilalba dels Arcs Servei Educatiu de la Terra Alta Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
Escola Mediterrània Cornellà de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat V Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Puig de les Cadiretes Llagostera Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Anselm Clavé Ripollet Servei Educatiu del Vallès Occidental VI Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Els Aubis - ZER Riu Set L'Albi Servei Educatiu de les Garrigues Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Catalunya Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Tarragona Tarragona Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Mossèn Cinto Verdaguer Rubí Servei Educatiu del Vallès Occidental III Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Esc. de Música Municipal Berga Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Jacint Verdaguer Canovelles Servei Educatiu del Vallès Oriental I Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
CFA Mestre Esteve Sant Feliu de Llobregat Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Pràctiques II Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Calderón de la Barca Barcelona Servei Educatiu Nou Barris Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Institut Pau Claris Barcelona Servei Educatiu Ciutat Vella Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Escola Sant Esteve Castellar del Valles Servei Educatiu del Vallès Occidental VIII Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
CFA Jacint Verdaguer Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Salvador Espriu Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Agustí Bartra Terrassa Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola El Montcau - ZER Subirats Subirats Servei Educatiu de l'Alt Penedès Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Institut Milà i Fontanals Igualada Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental IV Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Vedruna Ripoll Servei Educatiu del Ripollès Servei Territorial de Girona Escola -
Escola La Cabana Les Cabanyes Servei Educatiu de l'Alt Penedès Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Institut de Ponts Ponts Servei Educatiu de la Noguera Servei Territorial de Lleida Institut -
Escola Agnès Armengol Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola El Corb Corbera de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat VI Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Taquígraf Garriga Esparreguera Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Montsagre Horta de Sant Joan Servei Educatiu de la Terra Alta Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
INS La Romànica Barberà del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental VII Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola Cèlia Artiga Reus Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola de Ponts Ponts Servei Educatiu de la Noguera Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Sant Miquel Deltebre Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
INS Alexandre de Riquer Calaf Servei Educatiu de l'Anoia Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
Escola Francesc Aldea i Pérez Terrassa Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
INS Ventura Gassol Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
Escola Mercè Rodoreda Martorell Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola d'Olvan - ZER Baix Berguedà Olvan Servei Educatiu del Berguedà Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Jaume Balmes Sant Martí Sarroca Servei Educatiu de l'Alt Penedès Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Les Cometes Llorenç del Penedès Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Mare de Déu de Talló Bellver de Cerdanya Servei Educatiu de l'Alt Urgell Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Marta Mata El Vendrell Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Pere Viver i Aymerich Terrassa Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Ponent Terrassa Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
INS Alcarràs Alcarràs Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Institut -
Escola Mestre Agustí Barberà Amposta Servei Educatiu del Montsià Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
Escola Camps Elisis Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola l'Estelada Cànoves i Samalús Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
CFA Montcada i Reixac Montcada i Reixac Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Joan Solans Granollers Servei Educatiu del Vallès Oriental I Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut Montsoriu Arbúcies Servei Educatiu de la Selva I Servei Territorial de Girona Institut -
ZER Riu Set L'Albi Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Sant Jordi L'Ametlla de Mar Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
INS de Pallejà Pallejà Servei Educatiu del Baix Llobregat VI Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Escola Castell Ciuró Molins de Rei Servei Educatiu del Baix Llobregat I Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Joan Torredemer Canela Matadepera Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
SES Montsant Cornudella de Montsant Servei Educatiu del Priorat Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola Frederic Mistral L'Hospitalet de Llobregat Servei Educatiu Ciutat de l'Hospitalet de Llobregat Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
INS Argentona Argentona Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
INS Vall d'Hebron Barcelona Servei Educatiu Horta-Guinardó Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Escola Els Vinyals Lliçà de Vall Servei Educatiu del Vallès Oriental IV Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Misericòrdia Reus Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Sinera Arenys de Mar Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
INS Baldiri Guilera El Prat de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat IV Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Escola Palau d'Ametlla Montornès del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Sol-Ixent Mataró Servei Educatiu de Mataró Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
INS de Tossa de Mar Tossa de Mar Servei Educatiu de la Selva II Servei Territorial de Girona Institut -
Escola Fray Luis de León Santa Coloma de Gramenet Servei Educatiu Santa Coloma de Gramenet Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Riera de Ribes Sant Pere de Ribes Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
INS Montmeló Montmeló Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Baloo Barcelona Servei Educatiu Horta-Guinardó Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Simeó Rabasa Martorelles Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
ZER El Moianès Calders Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Circell Olèrdola Servei Educatiu de l'Alt Penedès Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola L'Arjau Vilanova i la Geltrú Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Pinyana Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
INS Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola 21 d'Abril L'Aldea Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
INS Ernest Lluch Barcelona Servei Educatiu Eixample Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Escola Màrius Torres L'Hospitalet de Llobregat Servei Educatiu Ciutat de l'Hospitalet de Llobregat Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Sant Ignasi Manresa Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Ribas Rubí Servei Educatiu del Vallès Occidental III Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Municipal Pau Vila Parets del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Institut Ferran Casablancas Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola Horta Vella Sant Carles de la Ràpita Servei Educatiu del Montsià Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
INS Terra Alta Gandesa Servei Educatiu de la Terra Alta Servei Territorial de Terres de l'ebre Institut -
INS Vallès Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola Damià Mateu Llinars del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
ZER Riu Corb Belianes Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Josep Ferrà i Esteva Olesa de Montserrat Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
INS Escola del Treball Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Institut -
Escola La Minerva Calella Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Guillem de Montgrí Torroella de Montgrí Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
INS El Pedró Escala Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Institut -
ZER Montsià Masdenverge Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
ZER Narieda Organyà Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola de L'Estany - ZER El Moianès Llevant L'Estany Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Santa Teresa Móra d'Ebre Servei Educatiu de Ribera d'Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
CEIP Sant Martí Cerdanyola del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental V Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola L'Arc de Sant Martí Barcelona Servei Educatiu Sant Martí Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Can Palmer Viladecans Servei Educatiu del Baix Llobregat II Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Institut Julio Antonio Móra d'Ebre Servei Educatiu de Ribera d'Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Institut -
Escola Josep Maria de Sagarra Barcelona Servei Educatiu Gràcia Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Enric Granados Barcelona Servei Educatiu Sants-Montjuïc Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
INS Domènec Perramon Arenys de Munt Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
INS Jaume I Salou Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Institut -
Martínez Lleida Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola de Sant Quirze Safaja - ZER El Moianès Llevant Sant Quirze Safaja Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
CFA Can Serra L'Hospitalet de Llobregat Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
ZER Ports-Algars Horta de Sant Joan Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
ZER La Coma Sudanell Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Alcalde Marcet Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Alta Segarra Calaf Servei Educatiu de l'Anoia Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Cultural Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
CFA Sebastià Juan Arbó Amposta Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Isaac Peral Terrassa Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Sant Bonaventura Vilanova i la Geltrú Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
SES de Calldetenes Calldetenes Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
Escola Josep Pallach Figueres Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
INS Barri Besòs Barcelona Servei Educatiu Sant Martí Consorci d'Educació de Barcelona Institut -
Escola Mestre Marcel·lí Domingo Roquetes Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
Escola La Ginesta Vallirana Servei Educatiu del Baix Llobregat VI Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
ZER Baix Priorat Porrera Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Cascavell Sant Adrià de B. Servei Educatiu Ciutat de Sant Adrià de Besòs Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Matagalls Santa Maria de Palautordera Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Pallaresa Santa Coloma de Gramenet Servei Educatiu Santa Coloma de Gramenet Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Canigó Vilanova i la Geltrú Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
INS Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Mil·lenari Cardedeu Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Renaixença - ZER Serra d'Ancosa Sant Pere Sacarrera-Mediona Servei Educatiu de l'Alt Penedès Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Sant Jaume El Prat de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat IV Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
INS Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
Escola Santa Maria del Mar Salou Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
ZER Serra Llarga Algerri Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Sant Salvador d'Horta Santa Coloma de Farners Servei Educatiu de la Selva I Servei Territorial de Girona Escola -
CFA Sant Cugat del Vallès Sant Cugat del Vallès Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola La Sinia Cerdanyola del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental V Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola La Popa - ZER El Moianès Llevant Castellcir Servei Educatiu del Bages Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Montessori Rubí Servei Educatiu del Vallès Occidental III Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola La Farigola del Clot Barcelona Servei Educatiu Sant Martí Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Puigcerver Reus Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Institut -
INS Vilassar de Mar Vilassar de Mar Servei Educatiu del Baix Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Vall de Palau Sant Andreu de la Barca Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Les Aigües Cardedeu Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Josep Maria Folch i Torres Palau-solità i Plegamans Servei Educatiu del Vallès Occidental VIII Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Ferrer i Guàrdia Granollers Servei Educatiu del Vallès Oriental I Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Baltasar Segú Valls Servei Educatiu de l'Alt Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
ZER Riu i Serra Benifallet Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Pau Vila L'Hospitalet de Llobregat Servei Educatiu Ciutat de l'Hospitalet de Llobregat Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
ZER Poblet Vimbodí i Poblet Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
ZER Requesens Capmany Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Solcunit Cunit Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
CFA Ramon Llull Terrassa Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Diputació Barcelona Servei Educatiu Eixample Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Soler de Vilardell Sant Celoni Servei Educatiu del Vallès Oriental III Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
INS Roquetes Roquetes Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Institut -
ZER Els Ceps Masllorenç Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
CEE Escola Llevant Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
ZER Baix Montseny Campins Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola de Tuixent - ZER Urgellet Josa i Tuixén Servei Educatiu de l'Alt Urgell Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Eduard Marquina Barcelona Servei Educatiu Sant Martí Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Teresa Godes i Domènech El Montmell Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Institut Andreu Nin El Vendrell Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola Vinya del Sastret Sant Esteve Sesrovires Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola El Margalló Vilanova i la Geltrú Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola de la Concepció Barcelona Servei Educatiu Eixample Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
SES de Salt Salt Servei Educatiu del Gironés Servei Territorial de Girona Institut -
Institut de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
ECA del Pallars Talarn Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola de Sant Andreu de la Barca Sant Andreu de la Barca Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Cultural Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
Escola Cal Músic Mollet del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Ramon Muntaner Peralada Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Josep Maria Jujol Barcelona Servei Educatiu Gràcia Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
INS Arraona Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Institut -
Escola Salvador Espriu Sant Feliu de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat I Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Els Ametllers La Pobla de Montornès Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Subirats - ZER Subirats Subirats Servei Educatiu de l'Alt Penedès Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
ZER Alta Ribagorça Vilaller Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Pere Rosselló Calonge Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona Servei Educatiu de l'Alt Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
CFA Tramuntana Figueres Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Sant Isidre - ZER La Coma Montoliu de Lleida Servei Educatiu del Segrià Servei Territorial de Lleida Escola -
ZER Guilleries Viladrau Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Mare de Déu de Montserrat Castellví de Rosanes Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Roc Blanc Viladecavalls Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Alfons I Puigcerdà Servei Educatiu de La Cerdanya Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Salvador Espriu Vidreres Servei Educatiu de la Selva II Servei Territorial de Girona Escola -
Escola President Salvans Terrassa Servei Educatiu del Vallès Occidental II Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Mestre Pla Castellar del Vallès Servei Educatiu del Vallès Occidental VIII Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Sant Llatzer Tortosa Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Can Puig Banyoles Servei Educatiu del Pla de l'Estany Servei Territorial de Girona Escola -
CEIP Martí Poch Espluga de Francoli Servei Educatiu de la Conca de Barberà Servei Territorial de Tarragona Escola -
ZER Vall de Ter Sant Pau de Segúries Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
CFA Egara Terrassa Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Les Eres Creixell Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric Servei Educatiu de la Selva I Servei Territorial de Girona Institut -
Escola Els Aigüerols Santa Perpètua de Mogoda Servei Educatiu del Vallès Occidental VI Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola de Collsuspina - ZER El Moianès Llevant Collsuspina Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
INS Mare de Déu de la Candelera L'Ametlla de Mar Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Institut -
Escola La Falguera Vilanova del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental I Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Puig d'Agulles Corbera de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat VI Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
CEE Maregassa Badalona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Parc de les Aigües Figueres Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Marcel·lí Domingo Tivissa Servei Educatiu de Ribera d'Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
Escola Nostra Llar Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Escola Pompeu Fabra Llançà Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola La Muntanyeta Bellvei Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Rosselló Pòrcel Santa Coloma de Gramenet Servei Educatiu Santa Coloma de Gramenet Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Antoni Nat - ZER Benissanet-Miravet Benissanet Servei Educatiu de Ribera d'Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
Hospital Universitari Trias i Pujol Badalona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Institut Fonts del Glorieta Alcover Servei Educatiu de l'Alt Camp Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola Riumar Deltebre Servei Educatiu del Baix Ebre Servei Territorial de Terres de l'ebre Escola -
Escola Eladi Homs Valls Servei Educatiu de l'Alt Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
Mare de Déu de Lourdes Mataró Servei Educatiu de Mataró Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Wagner Santa Coloma de Gramenet Servei Educatiu Santa Coloma de Gramenet Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Les Cent Fonts Sant Hilari Sacalm Servei Educatiu de la Selva I Servei Territorial de Girona Escola -
Esc. de Música Municipal de Vic Vic Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Falguera Sant Feliu de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat I Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
INS Lluís Domènech i Montaner Reus Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola Mare de Déu del Remei Alcover Servei Educatiu de l'Alt Camp Servei Territorial de Tarragona Escola -
ZER Ribera d'Ebre Nord Garcia Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Escola Riu Clar Tarragona Servei Educatiu del Tarragonès Servei Territorial de Tarragona Escola -
INS Mediterrània Castelldefels Servei Educatiu de Castelldefels Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Institut Severo Ochoa Esplugues de Llobregat Servei Educatiu del Baix Llobregat VIII Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
ZER Les Salines Agullana Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
INS de Sales Viladecans Servei Educatiu del Baix Llobregat II Servei Territorial del Baix Llobregat Institut -
Escola Miguel Hernández Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Joan Maragall Sabadell Servei Educatiu del Vallès Occidental I Servei Territorial del Vallès Occidental Escola -
Divina Providència Vilanova i la Geltrú Servei Educatiu del Garraf Servei Territorial de Barcelona Comarques Institut -
ZER Argelaga Corbins Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
INS Joan Brudieu La Seu Urgell Servei Educatiu de l'Alt Urgell Servei Territorial de Lleida Institut -
Llar d'infants El Menut Seva Servei Educatiu d'Osona Servei Territorial de Catalunya Central Escola -
Escola Sant Miquel Miralcamp Servei Educatiu del Pla d'Urgell Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Carrilet Palafrugell Servei Educatiu del Baix Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Parc del Guinardó Barcelona Servei Educatiu Horta-Guinardó Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Salvador Ninot Sarral Servei Educatiu de la Conca de Barberà Servei Territorial de Tarragona Escola -
Escola Sant Bernat Olesa de Montserrat Servei Educatiu del Baix Llobregat VII Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
ZER Vent Serè Vilanova de Bellpuig Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Institut Lluïsa Cura Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Vilamar Calafell Servei Educatiu del Baix Penedès Servei Territorial de Tarragona Escola -
INS Els Tres Turons Arenys de Mar Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Institut -
Escola Pau Casals Montmeló Servei Educatiu del Vallès Oriental II Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Joan Juncadella Sant Vicenç dels Horts Servei Educatiu del Baix Llobregat VI Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Institut Guillem de Berguedà Berga Servei Educatiu del Berguedà Servei Territorial de Catalunya Central Institut -
Sant Josep Sant Hilari Sacalm Servei Educatiu de la Selva I Servei Territorial de Girona Institut -
Escola Pau Vila Barcelona Servei Educatiu Sants-Montjuïc Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
CEE Horitzó Pineda de Mar Servei Educatiu de l'Alt Maresme Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
AFA La Verneda Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Espai 3 Sant Joan Despí Servei Educatiu del Baix Llobregat V Servei Territorial del Baix Llobregat Escola -
Escola Jaume Balmes Cervera Servei Educatiu de la Segarra Servei Territorial de Lleida Escola -
Escola Joan Coret Badalona Servei Educatiu Ciutat de Badalona Servei Territorial de Barcelona Comarques Escola -
Escola Els Cingles L'Ametlla del Vallès Servei Educatiu del Vallès Oriental IV Servei Territorial de Maresme/Vallès Oriental Escola -
Escola Pau Casals-Gràcia Barcelona Servei Educatiu Gràcia Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
INS Fontanelles Les Borges del Camp Servei Educatiu de Reus-Baix Camp Servei Territorial de Tarragona Institut -
Escola Sant Pau Figueres Servei Educatiu de l'Alt Empordà Servei Territorial de Girona Escola -
Escola Àngels Garriga Barcelona Servei Educatiu Horta-Guinardó Consorci d'Educació de Barcelona Escola -
Escola Mare de Déu del Roser Vallmoll Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Terra Nostra Olost Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Salvador Dalí Figueres Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Poble-sec Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Carlit Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
INS Júlia Minguell Badalona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
ESC Enric Grau Fontseré Flix Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
INS Abat Oliba Ripoll Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Cifuentes Sabadell Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
INS Collblanc Tarragona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Sant Bernat Calvó Vila-seca Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
INS Castellet Sant Vicenç de Castellet Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
INS Tarragona Tarragona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Joaquim Vallmajó Navata Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
SES de Torrefarrera Torrefarrera Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Palma de Mallorca Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
INS Can Planas Barberà del Vallès Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
INS Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Josep Pous i Pagès Figueres Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
INS Salvador Vilaseca Reus Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
ESC Can Massallera Sant Boi de Llobregat Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
INS Miquel Bosch i Jover Artés Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Amadeu Vives Sabadell Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
INS Seròs Seròs Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
INS Bernat Metge Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Institut Joan Fuster Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
INS La Guineueta Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
L'Estel Granollers Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
ZER Gavarresa Sant Feliu Sasserra Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
INS Vinyes Velles Montornès del Vallès Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Lluís Piquer Parets del Vallès Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Coll de Gossem - ZER Bages Castellfollit del Boix Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
INS Vila-seca Vila-seca Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Institut Ítaca Sant Boi de Llobregat Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
SES de Sant Llorenç de Morunys Sant Llorenç de Morunys Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Marià Fortuny Reus Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Anoia Igualada Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Cau de la Guineu Corbera de Llobregat Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
INS La Serra Mollerussa Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
INS Els Pallaresos Els Pallaresos Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
ESCRBC de Catalunya Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
AFA Premià de Mar Premià de Mar Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
INS de Lliçà Lliçà d'Amunt Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Sant Josep de Calassanç Lleida Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
INS La Mar de la Frau Cambrils Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Ntra. Sra. del Mar Reus Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
ZER L'Horta de LLeida Lleida Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
ZER Garrigues Altes Juncosa Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament ZER -
Llar d'infants El Drac Vilanova i la Geltrú Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
CFA Barri Gòtic Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola Montserrat Sant Just Desvern Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Institut Les Franqueses del Vallès Les Franqueses del Vallès Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Sagrado Corazón Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
INS Marina La Llagosta Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
INS Jaume Callís Vic Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Flama Sant Fruitós de Bages Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
CFA Salvador Espriu Terrassa Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Escola La Floresta Tarragona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
INS Jaume Almera Vilassar de Dalt Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Pax Tarragona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Can Coll Torrelles de Llobregat Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Colors Les Franqueses del Vallès Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Joan Miró Mont-roig del Camp Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
INS Moianès Moià Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
CFA Mas Pellicer Reus Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
Institut Llobregat Sallent Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Prat Barcelona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
Escola Sant Ròc Bossòst Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
INS Marius Torres Lleida Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
Escola Olivera Cabrils Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Escola -
CFA Rosa dels Vents Cambrils Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament CFA -
INS Pere Alsius i Torrent Banyoles Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
ECA de Manresa Manresa Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -
INS Antoni de Martí i Franquès Tarragona Departament d'Ensenyament Departament d'Ensenyament Institut -